• Wszystkie zdjęcia umieszczone na stronie Szkoły Podstawowej nr 382 podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

    Zgodnie z Art. 81 ust. 1 ww. Ustawy „Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej”.
    Zgodę taką posiada Szkoła Podstawowa nr 382 w Warszawie.

    Wszelkie wykorzystanie i rozpowszechnianie zdjęć bez wiedzy i zgody autorów oraz bez podania źródła zdjęć, jest zabronione.

  • 4a, 4c, 4s i 5s w parku rozrywki Mandoria

   21 czerwca 2023 roku klasa 4a, 4c, 4s i 5s wybrały się na wycieczkę do największego całorocznego parku rozrywki Mandoria.
   Uczniowie mieli okazję skorzystać z takich atrakcji jak: rollercoaster, wirującego okrętu,  drewnianego placu zabaw, karuzeli - skoczna chytra wydra, dwupoziomowej karuzeli weneckiej  i karuzeli typu magiczne rowery oraz wielu innych atrakcji.
   Towarzyszyła nam wszystkim świetna zabawa, nie opuszczał nas dobry humor i uśmiech na twarzy.

  • 4e i 4s w Muzeum Azji i Pacyfiku

   Korzystając z programu ,,Kulturalna szkoła na Mazowszu", uczniowie klas 4e oraz 4s w dniu 9.05.2023r. odwiedzili Muzeum Azji i Pacyfiku. Odbyła się tam prelekcja na temat kultury, religii, zwyczajów i życia w Indiach. Następnie dzieci miały możliwość obejrzenia wystawy poświęconej tematyce azjatyckiej. Na koniec mogli zakupić pamiątki, z czego chętnie skorzystali.

  • 4s - Dzień Chłopaka

   30 września w klasie 4S obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji rodzice zamówili dzieciom pizzę oraz słodkości. Chłopcy mieli nie lada  niespodziankę, a cała klasa mogła wspólnie świętować.