• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

• 21 czerwca pożegnaliśmy naszych absolwentów, uczniów klas ósmych. Pani Aneta Wachnicka, zastępczyni Burmistrza dzielnicy Ursus, wręczyła nagrody Burmistrza dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, natomsiat Pani Dyrektor Agnieszka Jasitczak - Wolska przyznała Nagrody Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 382 za wyjątkowe sukcesy w konkursach. Przyznane zostały również tytuły Honorowego Absolewnta SP382. Opuszczający naszą szkołę uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie oraz przekazali sztandar szkoły swoim młodszym kolegom. Uroczystość uświetnił program artystyczny w wykonaniu uczniów klas siódmych, chóru szkolnego i zespołu taneczno - akrobatycznego Attraxion.

• Bal klas 8

• 13 czerwca uczniowie klas ósmych spotkali się na balu. Nie zabrakło tradycyjnego poloneza, pożegnań z wychowawcami oraz cudownej zabawy. Tym wyjątkowym akcentem najstarsi uczniowie kończą edukację w naszej szkole.