• Zespół Taneczny Attraxion

• W dniu 4 marca 2024 r. reprezentacyjny Zespół Taneczny Attraxion wziął udział w XXII Mazowieckim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA. Natomiast w dniu 19 kwietnia 2024 r. zespół wziął udział w Amatorskim Konkursie Tańca „Ochota na taniec”. Dziewczęta pokonując tremę, pięknie zaprezentowały się na scenach przed dużą publicznością. Otrzymały dyplomy oraz gromkie brawa.

• Dzielnicowe eliminacje WOM w minipiłce nożnej

• W piątek, 26 kwietnia, na obiektach OSiR Ursus odbyły się dzielnicowe eliminacje chłopców w minipiłkę nożną, w kategorii dzieci, w ramach LVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 🏆. W kategorii chłopców zgłosiło się 7 szkół.
            Po bardzo emocjonującym meczu finałowym, w którym zmierzyliśmy się z SP381, zajęliśmy 2 miejsce.
            Wszystkim składamy serdeczne gratulacje ! 👏🏻