• Kiermasz Świąteczny

     • W dniu 7 grudnia 2023, tuż po Koncercie Wigilijnym, odbył się kiermasz świąteczny. Wszystkie ozdoby świąteczne zostały wykonane przez rodziców z dziećmi oraz grono pedagogiczne i pracowników szkoły. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup profesjonalnych mikrofonów do szkoły oraz na cele charytatywne: budowę szkoły w Kamerunie. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

     • Koncert Świąteczny

     • „NIECH NIE ZABRAKNIE MIŁOŚCI” – takie życzenia od naszych uczniów i nauczycieli usłyszeliśmy podczas czwartkowego szkolnego Koncertu Wigilijnego. Śpiewająco, muzycznie i aktorsko podkreśliliśmy wartość wspólnego, rodzinnego kolędowania i przygotowań do świąt. Coroczny koncert, przepełniony dziecięcą radością, z pewnością był pięknym preludium do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Po koncercie mogliśmy poszukać inspiracji na świąteczne prezenty podczas Kiermaszu Świątecznego. Jak co roku, można było na nim kupić wiele ręcznie robionych upominków. Przepyszne ciasta i zapach pierniczków sprawił, że w naszej szkole zapanowała iście świąteczna atmosfera.  
      Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w ten cudowny wieczór: dzieciom i ich rodzicom oraz wszystkim pracownikom szkoły. Dzielenie się życzliwością, miłością oraz radością sprawiło, że to wyjątkowe spotkanie, długo pozostanie w naszych sercach.