• Zakończenie roku szkolnego 2021/22

• Dzisiejszymi uroczystościami zakończyliśmy rok szkolny 2021/22. Żegnamy absolwentów naszej szkoły i życzymy im wielu sukcesów w nowych placówkach.  Nie rezydnujcie z marzeń i planów, miejcie odwagę, wiarę w siebie, by dotrzeć do wyznaczonego celu.

Wszystkim uczniom życzymy wspaniałego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu!

• Poloneza czas zacząć!

• 22 czerwca uczniowie klas ósmych spotkali się na balu. Nie zabrakło tradycyjnego poloneza, pożegnań z wychowawcami oraz cudownej zabawy. Tym wyjątkowym akcentem kończą edukację w naszej szkole.

• Brązowy medal Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce plażowej

• W dniu 22 czerwca w kompleksie basenów w Strzeniówce odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w minisiatkówce plażowej. Nasze dziewczyny z klasy sportowej Lena Zawada 5s i Karolina Kozioł 6s wywalczyły brązowy medal Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce plażowej.  Gratulacje dla zawodniczek i trenerki Anna Olszówki.

• Little Red Riding Hood

• 22 czerwca klasa 5d z Panią Anią Domżalską zaprosiła najmłodszych uczniów na szczególne przedstawienie. Treść była dobrze znana wszystkim dzieciom, to baśń Czerwony Kapturek. Tym razem jednak została przedstawiona po angielsku. Okazało się jednak, że dzieci bez trudu rozumiały co się dzieje na scenie, a po przedstawieniu same zaprezentowały swoje umiejętności językowe.

• Warszawska Szkoła Letnia 2022 /zapisy już od 20.06/

• 20 czerwca rozpoczynają się zapisy w ramach Warszawskiej Szkoły Letniej (WSL). Są to bezpłatne zajęcia porządkujące wiedzę w zakresie objętym podstawą programową kształcenia ogólnego z zakresu przedmiotów humanistycznych oraz matematyczno-przyrodniczych dla uczennic i uczniów szkół warszawskich, którzy będą w 2023 roku zdawać egzaminy ósmoklasisty i maturalne.

Więcej informacji: https://um.warszawa.pl/waw/wcies/-/wsl-2022

• Dzień Sportu w szkole

• W tym roku połączyliśmy Dzień Dziecka z Dniem Sportu. W rozgrywkach wzięły udział wszystkie klasy. Dzieci rywalizowały w wyścigach rzędów, grze w zbijaka oraz w "siatce koncentracji". Tego dnia nie mogło również zabraknąć słodkiej waty cukrowej i pysznego popcornu.