• Dzieci - Dzieciom. Powitanie uczniów z Ukrainy.

• Szkolne koło teatralne uczniów klas młodszych przygotowało na powitanie koleżanek i kolegów z Ukrainy inscenizacje wierszy Juliana Tuwima ("Abecadło", " Okulary", "Spóźniony słowik") oraz Jana Brzechwy ("Jak rozmawiać trzeba z psem"). Witamy Was serdecznie w naszym gronie.

• Rekrutacja do szkoły średniej

• Drodzy ósmoklasiści,

przed Wami wybór szkoły ponadpodstawowej. To jedna z pierwszych ważnych decyzji edukacyjnych w życiu młodych ludzi. Zapraszamy do lektury informatora „Wybierz szkołę dla siebie”, który jest wygodnym przewodnikiem po bogatej ofercie warszawskich szkół ponadpodstawowych.

Przewodnik "Wybierz szkołę dla siebie"

Ważne informacje dotyczące rekrutacji, harmonogram, plan naboru, zeszłoroczną punktację rekrutacyjną oraz odpowiedzi na nurtujące Was pytania znajdziecie na stronie Biura Edukacji Warszawskiej.

Rekrutacja po szkole podstawowej