• 82 rocznica agresji sowieckiej na Polskę

• 17 września 2021 r. przed Pomnikiem Poległym i Pomordowanym na Wschodzie  odbyła się uroczystość upamiętniająca 82 rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. W uroczystościach wzięła udział delegacja uczniów wraz ze sztandarem, która reprezentowała społeczność naszej szkoły. Obchody zorganizowało m.st. Warszawa wraz z Fundacją Poległym i Pomordowanym na Wschodzie.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

• 1 września 2021r. rozpoczął się nowy rok szkolny. Uczniowie po przerwie wakacyjnej wreszcie spotkali się ze swoimi nauczycielami, kolegami i koleżankami. W naszym gronie powitaliśmy nowych uczniów z trzech zerówek oraz pięciu klas trzecich. Mamy nadzieję, że tan rok szkolny będzie wiązał się z radością ze zdobywania wiedzy oraz będzie rokiem odkrywania nowych talentów i wielu uczniowskich sukcesów, czego wszystkimserdecznie życzymy.