Zapraszamy od 6:30 do 17:30

My się nigdy nie nudzimy.

Świetlica w naszej szkole to nie tylko doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu przed i po lekcjach, ale też czas zdobywania nowych doświadczeń i cennych umiejętności. To fantastyczne miejsce, gdzie uczymy się poznawać otaczający nas świat. Magiczne – jak drugi dom , przyjazne, bezpieczne i życzliwe dzieciom.

W naszej świetlicy nie ma czasu na nudę, zawsze coś ciekawego i interesującego się dzieje. Czas spędzony u nas to wspaniała przygoda, podczas której uczniowie odkrywają i ujawniają własne umiejętności, rozwijają swoje zainteresowania, zamiłowania i uzdolnienia.

Pobyt w świetlicy uatrakcyjniają:

• zajęcia czytelnicze
        • zajęcia ruchowe
        • zajęcia plastyczno-techniczne
        • zajęcia umuzykalniające
        • zajęcia multimedialne
        • zabawy dydaktyczne
        • zajęcia warsztatowe, ułatwiające naszym dzieciom poznanie świata emocji i uczuć.

Wszyscy chętnie i aktywnie pracujemy wycinamy, kleimy, czarujemy w origami, śpiewamy, czytamy oraz odkrywamy sekrety świata.

Troszczymy się, by każdy z nas uczył się nawyków kultury życia codziennego oraz nawiązywał prawidłowe relacje z rówieśnikami. Wspólnie dbamy o czystość i estetyczny wygląd pomieszczeń oraz szanujemy wyposażenie świetlicy tak, by wszystkie gry, książki, zabawki, klocki cieszyły nas jak najdłużej. Dzięki temu czas spędzony w świetlicy jest zawsze miły, radosny i bezpieczny, a przede wszystkim jest wspaniałą, niekończącą się zabawą.

Świetlicowe pomysły na spędzanie czasu

Od 05.10.2017 roku zostało utworzone przez Radę Rodziców
        konto świetlicowe o numerze:

95 1020 1055 0000 9102 0400 3240,
        na które będą mogli Państwo wpłacać dobrowolne składki.
        Wpłaty będą przeznaczone na zakup materiałów plastycznych do pracy z dziećmi.

Regulamin świetlicy

Wniosek zapisu dziecka

Zgoda na samodzielny powrót lub upoważnienie osoby małoletniej

Upoważnienie do jednorazowego odbioru dziecka