Świetlica

Szkoły Podstawowej
Nr 382

Witamy w naszej świetlicy gdzie:


„ZABAWA JEST NAUKĄ, NAUKA –ZABAWĄ.
IM WIĘCEJ ZABAWY TYM WIĘCEJ NAUKI.” – Glenn Doman.


Świetlica w naszej szkole to nie tylko doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu przed i po lekcjach, ale też czas zdobywania nowych doświadczeń i cennych umiejętności. To fantastyczne miejsce, gdzie uczymy się poznawać otaczający nas świat. Magiczne – jak drugi dom , przyjazne, bezpieczne i życzliwe dzieciom.Zapraszamy do nas od poniedziałku do piątku od 6:30 do 18:00

„MY SIĘ NIGDY NIE NUDZIMY”

W naszej świetlicy nie ma czasu na nudę, zawsze coś ciekawego i interesującego się dzieje. Czas spędzony u nas to wspaniała przygoda, podczas której uczniowie odkrywają i ujawniają własne umiejętności, rozwijają swoje zainteresowania, zamiłowania i uzdolnienia.


    Pobyt w świetlicy uatrakcyjniają zajęcia takie jak:

  • Zajęcia czytelnicze
  • Zajęcia ruchowe
  • Zajęcia plastyczno-techniczne
  • Zajęcia umuzykalniające
  • Zajęcia multimedialne
  • Zabawy dydaktyczne
  • Zajęcia warsztatowe, ułatwiające naszym dzieciom poznanie świata emocji i uczuć.

Wszyscy chętnie i aktywnie pracujemy wycinamy, kleimy, czarujemy w origami, śpiewamy, czytamy oraz odkrywamy sekrety świata.

Troszczymy się, by każdy z nas uczył się nawyków kultury życia codziennego oraz nawiązywał prawidłowe relacje z rówieśnikami. Wspólnie dbamy o czystość i estetyczny wygląd pomieszczeń oraz szanujemy wyposażenie świetlicy tak, by wszystkie gry, książki, zabawki, klocki cieszyły nas jak najdłużej. Dzięki temu czas spędzony w świetlicy jest zawsze miły, radosny i bezpieczny, a przede wszystkim jest wspaniałą, niekończącą się zabawą.


Od 05.10.2017 roku zostało utworzone przez Radę Rodziców
konto świetlicowe o numerze:
95 1020 1055 0000 9102 0400 3240,
na które będą mogli Państwo wpłacać dobrowolne składki.
Wpłaty będą przeznaczone na zakup materiałów plastycznych do pracy z dziećmi.