Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Testy sprawnościowe do klasy IV sportowej

Dnia 6 maja 2021 roku odbyły się obowiązkowe testy sprawnościowe do klasy czwartej sportowej o profilu piłka nożna chłopców i siatkówka dziewcząt.

Testy odbyły się na zewnętrznym boisku szkolnym zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Przedstawienie 4d z okazji 230 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Z okazji 230 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, uczniowie klasy 4d nagrali przedstawienie przybliżające wydarzenia z 1791r. W filmie dzieci wcieliły się w postaci z epoki, m.in. ostatniego króla elekcyjnego Stanisława Augusta Poniatowskiego, carycę Katarzynę II, Szczęsnego Potockiego. Mogliśmy poznać postanowienia konstytucji, jej znaczenie dla państwa polskiego, punkt widzenia zwolenników i przeciwników ustawy zasadniczej. Nie zabrakło również ciekawostek z epoki, w tym sportowych oraz prognozy pogody z XVIII wieku. Przedstawienie wzbogaciły wiersze, piosenki oraz ilustracje wykonane przez uczniów.

Efekty udziału szkoły i uczniów w programie Pho3nix Active School

Udział naszej szkoły w programie Pho3nix Active School oraz aktywność naszych uczniów przynosi efekty. Dotarła do nas paczka z pakietem brandingowym. Dziękujemy
Dzień Ziemi

Z okazji Dnia Ziemi klasa 6g przygotowała piosenkę "Pięknie żyć". Przedpremierowy pokaz, trwający około 10 minut, odbył się 21 kwietnia 2021 roku o godz. 19:00 na MS Teamsach.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

Warsztaty wielkanocne

Dnia 30.03.2021r. na platformie MS Teams odbyły się warsztaty wielkanocne online. Inicjatorem spotkania byli uczniowie Samorządu Uczniowskiego. Warsztaty poprowadził nauczyciel techniki pan Igor Mierzwiński, za co z całego serca dziękujemy. Wszyscy obecni pracowali z wielkim zaangażowaniem, tworząc piękne baranki świąteczne. Nie zabrakło też luźnych rozmów, dobrego humoru i uśmiechów na twarzach. Dziękujemy za przesłanie prac i gratulujemy ciekawych pomysłów.