# DZIEŃ SZPILEK

W dniu 25 września 2020r. kobieca część naszej szkoły wzięła udział w Dniu Szpilek. Umieszczając zdjęcia w szpilkach na Facebooku czy Instagramie wspierałyśmy Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Po raz kolejny zwyciężyło dobro i wrażliwe serce.
Dzień Dobrego Słowa

Dobre słowo niosę Ci,

dobre słowo dajesz mi,

dobrym słowem zmieniamy świat,

ma on wtedy mnóstwo barw:)

"Szlachetna Paczka"

W tym roku po raz kolejny cała społeczność szkolna zaangażowała się w ogólnopolską akcję "SZLACHETNA PACZKA", wspólnie zebraliśmy 39 kartonów!

Dzięki Państwa pomocy udało się spełnić wszystkie potrzeby rodziny.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki

Rodzina naprawdę była zaskoczona ilością paczek. Kiedy wolontariusze wnosili je na pierwsze piętro, Pani Anna złapała się za głowę że tyle wszystkiego jest. Pani Anna bardzo ucieszyła się na widok żelazka i deski do prasowania. Była bardzo wzruszona łzy w jej oczach były cały czas. Pan Paweł jako głowa rodziny czuł się chyba trochę zawstydzony, jak również ucieszony. Chciał pomóc przy wnoszeniu paczek. Ucieszył się na widok butów, a na koniec powiedział "Nie wiem co mam powiedzieć", jestem zaskoczony tym wszystkim. Alicja bardzo ucieszyła się na widok koca i powiedziała "teraz to na pewno będzie mój". Bartosz ucieszył się z klocków lego, chciał je układać kiedy jeszcze tam byliśmy. Dzieciaki bardzo ucieszyły się z całego pudła przyborów do szkoły. Rodzina była naprawdę szczęśliwa.

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!

Ciepło świąt...

Radość, dobro i swój czas przynosimy dzisiaj Wam,

niech to ciepło świąt otuli Was jak koc.

Dobre serce, czas, pomocna dłoń, uśmiech to prezenty,

które chcemy ofiarować Wam:)