foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Szanowni Rodzice,   

Z uwagi na trudny czas, kiedy nie możemy widzieć się osobiście z naszymi uczniami, pragniemy wyjść naprzeciw, wyrażając troskę o Państwa dzieci i kontynuować terapię w nowej formie.     
Proponujemy zajęcia z zakresu pomocy psychologiczno–pedagogicznej (kompetencje społeczno–emocjonalne, logopedyczne, korekcyjno–kompensacyjne) dla uczniów, którzy uczęszczali na wyżej wymienione zajęcia w naszej szkole, ze specjalistami, z którymi te zajęcia się odbywały.  

Forma zajęć jest ustalana przez każdego specjalistę - mogą to być zajęcia poprzez rozmowy video, wysyłanie materiałów przez Librus Synergia lub Office 365. Wiąże się to z pracą dzieci - aktywne uczestnictwo, odsyłanie materiałów. 

Będziemy kontynuować treści poruszane na zajęciach w szkole, biorąc pod uwagę indywidualne możliwości i trudności uczniów.    
Bardzo prosimy o informację czy taka forma zajęć wzbudza zainteresowanie Państwa i dzieci. Jeżeli tak, prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio ze specjalistą, który prowadził zajęcia z Państwa dzieckiem.  
Jeżeli nie są Państwo zainteresowani tą nową propozycją, zachęcamy do korzystania z form pomocy psychologiczno–pedagogicznej, które oferujemy do tej pory:  

 • Artykuły naukowe i materiały przeznaczone dla rodziców i uczniów, zamieszczane na stronie internetowej szkoły w zakładce: "specjaliści";  
 • Rozmowy online przez wybrany lub wskazany komunikator po wcześniejszym umówieniu ze specjalistą;  
 • Korzystanie z dyżurów pedagoga i psychologa szkolnego na portalu Facebook (profil założony tylko i wyłącznie do kontaktu z uczniami i rodzicami pod nazwą: "Nasz Gabinet");  
 • Pełna baza telefonów zaufania na stronie szkoły;  
 • Witryna na platformie SharePoint w usłudze Office365, która będzie aktualizowaną bazą materiałów pomocniczych i wspierających dla uczniów:
  https://sp382warszawapl.sharepoint.com/sites/PomocPP  

Specjaliści prowadzący zajęcia: 

 • Logopedzi: Aneta Jaskuła, Kamila Dudziec, Patrycja Duma, Ewa Ulicka (zajęcia za panią Ewę Ulicką będą prowadzone przez Panią Anetę Jaskułę)
 • Pedagodzy specjalni: Magdalena Dąbrowska, Sylwia Cimoch, Hanna Piwek, Kamila Sadowska, Magdalena Wancerz 
 • Psycholog szkolny: Ewa Bilska 
 • Terapeuci pedagogiczni: Barbara Sobota, Agnieszka Soroka – Pełech, Anna Śledzik. 

Pozdrawiamy serdecznie,   
Zespół specjalistów  

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie