foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Projekt: "MĄDRZY CYFROWI"

Nasza szkoła przystąpiła do projektu MĄDRZY CYFROWI, jest to program łączący edukację moralną i rozwijanie postaw prospołecznych nastolatków z podnoszeniem ich kompetencji cyfrowych.

 Projekt realizowany jest przez Fundację ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom przy wsparciu Google.org.

 "Podczas zajęć warsztatowych młodzież zostanie wprowadzona w świat wartości, takich jak: szacunek, uczciwość, mądrość oraz odwaga cywilna. Uczniowie w kreatywny sposób będą poznawać wartości, dyskutować o nich, a także uczyć się podczas ćwiczeń praktycznych ich rozpoznawania i nazywania, tak by w codziennym życiu umiejętnie je okazywać i nimi się kierować. Jednocześnie podczas zajęć ich uczestnicy będą rozwijać umiejętności cyfrowe, ucząc się tworzenia oraz obrabiania grafik i zdjęć, podstaw montażu trójwymiarowego wideo, narzędzi do pracy w chmurze, czy zasad bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z internetu."

Zachęcamy wszystkich uczniów klas 6 i 7 do udziału w projekcie.

Koordynatorzy projektu:

Joanna Wancerz i Marzena Kubecka

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie