Projekt: "Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł"

W trakcie roku szkolnego 2019/20 dzieci z klasy: 2a, 2b, 2e, 3f wezmą udział w projekcie "Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł" jest jednym z projektów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych stworzonych przez Fundację Uniwersytet Dzieci, który został doceniony przez Ministra Edukacji Narodowej i objęty jego honorowym patronatem. W ramach projektu dzieci będą miały możliwość uczestnictwa w ciekawych lekcjach. Dzięki zaangażowaniu i inicjatywie nauczycieli będą uczyły się poprzez zabawę, doświadczenia i dowiedzą się, jak wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce. W ten sposób rozwiną kompetencje potrzebne w dorosłym życiu m.in. planowanie, krytyczne myślenie, wyciąganie wniosków i współpraca w grupie.