foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Osiągnięcia sportowe uczennicy 5c
 
W niedzielę 6 czerwca 2021 roku odbył się w Grodzisku Mazowieckim Ogólnopolski Turniej Judo. Miło mi poinformować o ogromnym sukcesie Helenki Nyckowskiej z kl. 5c, która zajęła II miejsce. 

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów! 

Konkurs "Wybiegaj sprzęt sportowy dla swojej szkoły" w Teście Coopera

Miło nam przekazać wspaniałą wiadomość, że w konkursie "Wybiegaj sprzęt sportowy dla swojej szkoły" w Teście Coopera zajęliśmy I miejsce! Dzięki licznej frekwencji (173 uczestników, którzy pobiegli dla SP382) otrzymaliśmy czek o wartości 2500 zł na zakup sprzętu sportowego, ufundowany przez firmę Veolia Warszawa.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom!

V Międzyszkolny Konkurs Tańca "DANCE MA SENS"

W V Międzyszkolnym Konkursie Tańca "DANCE MA SENS” 2021 edycji zdalnej do II etapu o zasięgu ogólnopolskim zakwalifikowały się 2 uczennice naszej szkoły i w kategorii street dance uzyskały wysokie miejsca:

  • Patrycja Wulczyńska kl. 7c - 4 miejsce,
  • Alicja Joniak kl. 8b - 5 miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Wyniki XV Dzielnicowego konkursu literackiego "Ursuska Szuflada Małolata"

Z dumą i radością ogłaszamy wyniki XV dzielnicowego konkursu literackiego organizowanego pod Honorowym Patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy pana Bogdana Olesińskiego. 

Kategoria klas IV-VI: 

  1. Poezja:
  • II miejsce: Bruno Majda SP382 klasa 6m
  1. Proza:
  • I miejsce: Bruno Majda SP 382 klasa 6m
  • II miejsce: Gabriela Rudkowska SP382 klasa 6d
  • Wyróżnienia: Patrycja Sztandera SP382 klasa 6m

Serdecznie gratulujemy!

                                                                           Nauczyciele języka polskiego

Konkurs z religii "Jakże pójdziemy za Tobą Panie" - wyniki
 
Dnia 16 kwietnia 2021 roku został rozstrzygnięty konkurs z religii "Jakże pójdziemy za Tobą Panie". Z przyjemnością ogłaszamy wyniki:
 
Klasy 1:
  • I miejsce - Wojciech Strzelczyk.
Klasy 2:
  • I miejsce - Bernard Mazur kl. 2e,
  • II miejsce - Barbara Długołęcka kl. 2c,
  • III miejsce - Ksawery Drozdowski kl. 2e
Klasy 3:
  • I miejsce - Katarzyna Furman kl. 3h,
  • II miejsce - Maciej Hejduk kl. 3b,
  • III miejsce - Jakub Wiśniewski 3h oraz Piotr Strzelczyk kl. 3g.
Klasy 4:
  • I miejsce - Barbara Wiejak kl. 4a.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie