foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu "Warszawska Syrenka".

XVII edycja Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego

"MISTRZ KLAWIATURY" dla kl. 4-7

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV-VII naszej szkoły sprawnie posługujących się klawiaturą i myszką do wzięcia udziału w informatycznym konkursie "Mistrz klawiatury", którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 w Warszawie.

Konkurs ten składa się z II etapów: szkolnego i międzyszkolnego. Polega on na jak najszybszym przepisaniu tekstu (wybranego przez nauczyciela informatyki) z zachowaniem zasad edycji (robiąc przy tym jak najmniej błędów edycyjnych).

Etap I konkursu odbędzie się 5 lutego br., zaś II etap - 4 marca 2020 roku na 2 i 3 lekcji w SP Nr 14 w Warszawie.

Zgłoszenia osób chętnych przyjmowane są przez nauczycieli informatyki najpóźniej do 29 stycznia 2020 roku. Z każdej klasy może zgłosić się max. 3 osoby, które szybko piszą na klawiaturze.

Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie:

XIV edycja Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego "MAŁY INFORMATYK" dla kl. I-III

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III naszej szkoły do wzięcia udziału w informatycznym konkursie, który polega na samodzielnym wykonaniu podczas zajęć informatyki pracy plastycznej w edytorze grafiki MS Paint na temat "Świat bałwanków". Prace należy wykonać do 7 lutego 2020 roku.

Trzy najlepiej ocenione prace przejdą do II etapu tego konkursu.

Organizatorem tego konkursu jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 w Warszawie.

Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie konkursu.

Konkurs #NIEDLAHEJTU

Konkurs dla klas 4-7. Zadaniem konkursowym jest, aby każda z klas przygotowała po jednym plakacie dotyczącym głównego hasła apelu

#NIEDLAHEJTU.

Spośród wybranych prac komisja konkursowa wybierze najlepszą. Wygrana klasa otrzyma nagrodę :) Wszystkie prace zostaną umieszczone na szkolnej wystawie.

Prace oddawać będzie można do 24 stycznia 2020 roku w gabinecie psychologa i pedagoga na 1 piętrze. Ogłoszenie wyników nastąpi 27 stycznia 2020 roku.

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie.

Zespół specjalistów.

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie