foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Test Coopera

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji "Wybiegaj sprzęt sportowy dla swojej szkoły" w ramach ogólnopolskiej akcji Test Coopera dla wszystkich.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zgłosić może się każdy- uczniowie, nauczyciele, rodzice.
Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 30.05.2021r. na terenie OSiR Ursus w godzinach 9:00 - 14:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
W poprzednim biegu nasza szkołą zajęła pierwsze miejsce, liczymy na powtórzenie tego wyniku w tym roku.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

Konkurs plastyczny Maludas "Ziemia - planeta marzeń"

Sklep z zabawkami Maludas organizuje drugą edycje konkursu! Tym razem temat dotyczy troski o środowisko, a hasłem przewodnim jest: ,,Ziemia – planeta marzeń”. Dbanie o ekosystem staje się w świadomości wielu osób niezwykle ważne, bowiem z roku na rok środowisko ulega większej degradacji, dlatego warto edukować w tym zakresie dzieci od najmłodszych lat.

Co trzeba zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie, należy za pomocą dowolnej metody plastycznej przedstawić to, jak dbasz o środowisko. Segregacja śmieci, oszczędzanie wody, zakupy z torbą wielokrotnego użytku – dzieci mają wiele możliwości! A wszystko w trosce o Matkę Naturę.

Nagrody

 • W kategorii - przedszkole będą przyznane następujące nagrody:
      * Zielona kompania (I miejsce) - bon o wartości 900 zł,
      * Ekologiczny zakątek (II miejsce) - bon o wartości 700 zł,
      * Zgodni z naturą (III miejsce) - bon o wartości 400 zł.

 • W kategorii - szkoła podstawowa i parafie będą przyznane następujące nagrody:
      * Świadomi obywatele (I miejsce) - bon o wartości 900 zł,
      * Proekologiczna drużyna (II miejsce) - bon o wartości 700 zł,
      * Pielęgnujący ekosystem (III miejsce) -  bon o wartości 400 zł.

 

Bon zostanie przesłany drogą e-mailową na wskazany adres w formularzu zgłoszeniowym.

Liczba zgłoszeń

Każde przedszkole może wysłać 10 zgłoszeń, szkoła podstawowa i parafia może wysłać maksymalnie 12 zgłoszeń.

Termin

Na prace czekamy do 21 maja. Zwycięzców ogłosimy 26 maja.

Forma zgłoszeń

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem, pobrać formularz i prawidłowo go wypełnić. Następnie prześlij go razem z pracą i zgodami rodziców dzieci/dziecka na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji na stronie: https://maludas.pl/konkurs

Pracę należy przesłać w formacie .jpg lub .png w wysokiej rozdzielczości, co umożliwi zamieszczenie jej w galerii sklepu Maludas.

Komisja konkursowa

Miło nam ogłosić, że przewodniczącą jury w konkursie została Wiola Wołoszyn, autorka popularnej serii książek ,,Jano i Wito”.

Partnerzy konkursu:

https://www.aviva.pl/

https://terdeals.com/pl

Konkurs Pho3nix Active School na najbardziej inspirującą szkołę
 

Konkurs Pho3nix Active School na najbardziej inspirującą szkołę, która w najciekawszy sposób pokaże jak uczniowie ćwiczą.

Pokażemy, że żyjemy sportem zarówno podczas nauki stacjonarnej jak i zdalnej!

Uczniowie wraz z nauczycielami mogą przygotować materiał video z inspirujących aktywności!

Uczniowie pozostający w zdalnym trybie nauczania mogą przygotować krótkie filmiki z ich domowej.

KONKURS NA TELEDYSK METODĄ ANIMACJI POKLATKOWEJ

Chcesz stworzyć filmik do piosenki dla dzieci? Marzysz, by Twój teledysk promował rozwój muzyczny małych dzieci? A oprócz tego chcesz wygrać super nagrodę?  Nic prostszego! WEŹ udział w pierwszym takim konkursie organizowanym w naszej szkole! Stwórz film poklatkowy do autorskich  piosenek Barbary Jagodzińskiej – Habisiak

Dla kogo? Dla uczniów klas  7

Na czym polega?
Zrobić rysunkowy (tylko tą metodą) film poklatkowy do jednej, dwóch lub trzech  piosenek autorstwa Barbary Jagodzińskiej - Habisiak, autorki projektu MeloMaluchy MeloKoncerty obejmującego zajęcia muzyczne i koncerty dla najmłodszych dzieci z rodzicami, nauczycielką i organizatorem życia kulturalnego

Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu jest p. Barbara Jagodzińska – Habisiak:  Muzyk, pedagog, organizator koncertów, wiceprezes Fundacji Camerata Varsovia. Absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie na wydziale Edukacji Muzycznej oraz Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu na Wydziale Zarządzania. Nauczycielka muzyki w szkołach muzycznych i ogólnokształcących oraz przedszkolach. Certyfikowana instruktorka umuzykalniających zajęć gordonowskich. Autorka projektu MeloMaluchy MeloKoncerty - zajęć umuzykalniających (gordonków) i koncertów dla dzieci w wieku do 3 lat. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Prywatnie żona i mama trójki dzieci
 2. Koordynator konkursu SP382 - p. Dorota Bartnik,
 3. CEL Konkursu: stworzenie filmu/teledysku metodą poklatkową do autorskich piosenek Barbary Jagodzińskiej – Habisiak. Film będzie wykorzystany do zilustrowania krótkich piosenek w języku polskim (w cyklu będzie 20 sztuk) dla najmłodszych dzieci i umieszczony na platformie vimeo.com (dostęp do całego cyklu będzie płatny) oraz youtube.com (dostęp do 3 utworów będzie bezpłatny).

Uczestnicy konkursu: uczniowie klas  7

TERMIN, WARUNKI i FORMA NADSYŁANIA PRAC:

Konkurs trwa od 29 kwietnia 2021 roku do 30 maja 2021 roku do godziny 23.59 

Prace wysyłamy na adres email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 1. Każdy uczestnik może wykonać po 1 filmie do piosenki (razem trzy filmy). Piosenki oraz teksty do piosenek znajdują się w zespołach klasowych przedmiotów MUZYKA.
 2. Filmy oceniane są przez p. Barbarę Jagodzińską – Habisiak.
 3. Werdykt jest bezdyskusyjny.
 4. Zwycięzca jest zobligowany do wysłania zgody na nieodpłatne przeniesienie prac autorskich do organizatora- odpowiedni druk zostanie wysłany na adres e-mail z którego została wysłana praca.
 5. Nadesłanie prac na konkurs oznacza akceptację regulaminu.
 6. Ogłoszenie zwycięzcy/ców nastąpi na stronie internetowej szkoły w dn.10.06.2021

Nagrody

Nagrodą jest  bon do empiku w wysokości 200 złotych (dla każdego zwycięskiego filmu 1 bon do wygrania) Nie przewiduje się II, III miejsca ani wyróżnień. Każdy uczestnik może wysłać po 1 filmie  do każdego nagrania - łącznie 3.

Wytyczne do stworzenia filmu: TYTUŁY PIOSENEK; TRZY MAŁE SÓWKI, HEJ KWIATUSZKU, MARYNARZE.  Na początku TYTUŁ PIOSENKI (podczas wstępu "pa pa", zanim pojawi się tekst) Następnie imię i nazwisko autora piosenki (Barbara Jagodzińska - Habisiak), potem Imię i Nazwisko autora filmu (wpisujesz swoje nazwisko i imię) oraz adres facebooka  (Facebook.com/MeloMaluchyMeloKoncerty). Właściwy film podczas słów piosenki – dopuszcza się umieszczenie imienia i nazwiska autora piosenki, filmu oraz nagrania i adresu na końcu filmu

Technika - Film poklatkowy, animacja poklatkowa, zwana inaczej stop-motion, (rysunkowy, wydzierankowy).

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie wykonania pracy można kontaktować się z p Dorotą Bartnik  do 30.05. 2021 przez MS TEAMS (czat), w razie kwestii spornych koordynator skieruje sprawę do organizatora.

POWODZENIA !

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie