foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dzień Dziecka w gr. 0d
 
 
Dzień Dziecka w 0b - wyjście na lody

 

Dzień Dziecka w 0a
 
1 czerwca to wyjątkowy dzień dla dzieci, gdyż tego dnia obchodzimy DZIEŃ DZIECKA. Dzieci z oddziału przedszkolnego 0a miały zorganizowany na terenie szkoły piknik na kocykach, na którym była podana pizza oraz inne smakołyki :)
Wycieczka gr. 0d do Sadów Klemensa

27 maja 2021 roku klasa 0d z okazji Dnia Dziecka udała się na wycieczkę do Sadów Klemensa. Dzieci uczestniczyły w niezwykłej lekcji biologii w terenie. Poznały cykl życia drzewa, zobaczyły jak rosną drzewa owocowe, skąd się biorą słodkie jabłka oraz poznały mieszkańców sadów – tych najmniejszych i najbardziej pracowitych, dzięki którym wszystko kwitnie. Uczestniczyły także w warsztatach tematycznych. Dzieci rozwiązały zadania poprzez zabawę, poznawanie świata dotykiem, słuchem i smakiem. Po warsztatach zjadły posiłek, a później miały chwilę na niezapomnianą zabawę na wszystkich atrakcjach zapewnionych w tym dniu.

Gr. 0b na wycieczce w Sadach Klemensa
 
26 maja 2021 roku klasa 0b udała się na wycieczkę do Sadów Klemensa. Dzieci uczestniczyły w niezwykłej lekcji biologii w terenie. Poznały cykl życia drzewa, zobaczyły jak rosną drzewa owocowe, skąd się biorą słodkie jabłka oraz poznały mieszkańców sadów – tych najmniejszych i najbardziej pracowitych, dzięki którym wszystko kwitnie. Uczestniczyły także w warsztatach tematycznych. Dzieci rozwiązały zadania poprzez zabawę, poznawanie świata dotykiem, słuchem i smakiem. Po warsztatach zjadły posiłek, a później miały chwilę na niezapomnianą zabawę na wszystkich atrakcjach zapewnionych w tym dniu.
Lekcja z fotografem - gr. 0d

Dnia 24 maja 2021 roku jedna z mam naszej klasy opowiedziała dzieciom o pracy fotografa w ramach lekcji "Ciekawe zawody". Dzieci dowiedziały się czego fotograf używa do pracy, jak się nazywa profesjonalnie sprzęt fotografa a przy okazji poznali również prace modela :)

Motyle w gr. 0d

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie