foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

8 marca w kl. 3c
 
Pamięć o kobietach jest dla nas, chłopców, bardzo ważna. Dorośli mówią, że jeśli nauczymy się szacunku teraz, później będziemy go okazywać na każdym kroku.
A przecież szacunek do drugiego człowieka jest jedną z ważniejszych rzeczy w naszym życiu.
To też dla wszystkich naszych koleżanek, sióstr, mam, babć, wychowawczyń śpiewamy 100 lat, wręczając czerwoną różę
Afryka Kazika w kl. 3c
 
Lektury w naszym życiu są bardzo ważne. W zasadzie, każda książka jest ważna, gdyż pokazuje nam zupełnie inny świat, wprowadza czasami w świat fantazji.
Aktualnie odkrywamy nowe lądy czytając "Afryka Kazika".
Jak to wszystko się skończy?- jeszcze nie wiemy. Ale do naszej klasy już przybyły zwierzęta afrykańskie i poznajemy misterną sztukę wyrobu afrykańskiej biżuterii.
Kl. 3f teatralnie
 
Dnia 28 lutego 2020 roku wraz z młodszymi kolegami wybraliśmy się do Teatru Capitol na przedstawienie "Przyjaciele". To  piękny, szalony, roztańczony, pełny emocji i wzruszających piosenek musical w wykonaniu młodych artystów. Spektakl ten porusza ważne tematy, mówi o tym, że wzajemnie panujące wśród młodzieży hejtowanie, nie jest już modne!

Musical Friends wspiera program #JestemzSOS prowadzony przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Program promuje empatię i tolerancję wśród rówieśników w szkołach w Polsce.
Część dochodu z biletów przeznaczamy na pomoc dla naszych rówieśników, podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Kl. 3c i karnawałowe szaleństwo
 
Karnawał to czas szaleństw, zabawy, radości i zabawy. U nas też dużo się dzieje, bo bal to doskonały czas by móc się przebrać i pobyć w gronie przyjaciół, bez trosk i problemów.
Zabawa trwa...
Cudze chwalicie, swego nie znacie - kl. 3c

Trzecia klasa to czas kiedy poznajemy lepiej naszą Ojczyznę. Czytamy o niej na języku polskim, poznajemy jej uroki na przyrodzie, przedstawiamy ją w pełnej krasie na plastyce. Wszystko to połączyliśmy i powstał nasz atlas ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Teraz mamy wakacyjne wyzwanie!!!!

Wigilia klasowa w 3f
 
20 grudnia 2019 roku odbyło się w naszej klasie spotkanie przedświąteczne. Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Oczywiście były też prezenty niespodziani przygotowane przez uczniów. Potem śpiewaliśmy kolędy i raczyliśmy się łakociami przygotowanymi dla nas przez rodziców. Oby ten ostatni wspólny  rok w klasie był dla nas stale tak pełny radości.
Wigilia w klasie 3d

Święta to nie tylko czas otwierania prezentów, ale przede wszystkim czas otwierania naszych serc. Na naszym spotkaniu wigilijnym mogliśmy cieszyć się sukcesami sportowymi naszego kolegi. Dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie płynące z serca życzenia. Niech ten świąteczny czas będzie dla wszystkich chwilą oddechu spędzoną w rodzinnej, ciepłej atmosferze.

"Młodsi Starszym" - kl. 3a

18 grudnia 2019 roku klasa 3a była z wizytą w Domu Spokojnej Starości, gdzie uczniowie zaśpiewali kolędy dla mieszkańców domu. Występ sprawił wszystkim wiele radości i wzruszeń. 

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie