foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dzień Pluszowego Misia w klasie 2f
 
25 listopada 2020 roku klasa 2f świętowała Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia w trakcie lekcji towarzyszyli nam nasi najbliżsi przyjaciele - ukochane pluszaki. Czytali z nami w książkach, pisali w zeszycie. Na zajęciach plastycznych dzieci wykonały zakładki do książek, które przypominały nam, że tego dnia obchodzimy Dzień Pluszowego Misia.
Wirtualna wycieczka klasy 2f do Krakowa
 
4 listopada 2020 roku klasa 2f na zajęciach poznała bliżej dawną stolicę Polski - Kraków. Wszyscy wspólnie oglądaliśmy zdjęcia zabytków. Opowiadaliśmy sobie o nich różne ciekawostki. Czytaliśmy wspólnie legendę o Smoku wawelskim i dzielnym szewczyku Skubie. Przenieśliśmy się wirtualnie na Rynek Główny w Krakowie. Na zajęciach plastycznych stworzyliśmy własne smoki, które ziały ogniem.
Pierwszy dzień jesieni w klasie 2d
 
23 września 2020 roku w klasie 2d wspólnie obchodziliśmy pierwszy dzień jesieni :) Zaczęliśmy w sali od zorganizowania klasowego teatrzyku pt. "Jesień w ogrodzie". Następnie przygotowaliśmy jesienne owoce techniką kolażu. Na koniec zajęć szukaliśmy pierwszych oznak jesieni na zielonym terenie szkoły :)
Pierwszy dzień jesieni w klasie 2f
 
23 września 2020 roku rozpoczęła się kalendarzowa jesień. Ten dzień klasa 2f spędziła aktywnie i w większości na powietrzu. Najpierw podczas spaceru, zbierając liście do pracy plastycznej. A następnie ćwicząc i bawiąc się na boisku szkolnym. Tego dnia uczniom towarzyszyło słońce i dobry humor. Z liści zebranych podczas spaceru dzieci wykonały prace plastyczne - lwy.

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie