foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Pomysłowe śniadania - propozycje na dobry początek dnia od uczniów kl. 4s
 
Nie bez kozery śniadanie nazywa się najważniejszym posiłkiem dnia. Dobrze zbilansowane śniadanie daje nam siłę i energię na pierwszych kilka godzin codziennego funkcjonowania. Nie ważne czy rano wolisz zjeść owsiankę czy jajka. Ważne żeby śniadanie zjeść, zrobić to w spokoju, bez niepotrzebnego stresu i pośpiechu. Klasa 4s  podsuwa kilka propozycji na pyszne śniadania, które przygotujesz bez problemu.
Klasa 4s cały czas aktywna
 
Mimo niedogodności jakie są spowodowane COVID - 19 staramy się aktywnie spędzać czas: biegamy, gramy w piłkę, jeździmy na rowerze, gramy w tenisa stołowego i chętnie wykonujemy różne czynności domowe.
Kartki wielkanocne w wykonaniu uczniów klas 4
 
Tuż przed Świętami Wielkiej Nocy uczniowie klas 4 - w ramach pracy zdalnej - wykonali na komputerze, przy użyciu programów graficznych, bardzo barwne i niezwykle ciekawe kartki wielkanocne.
Kl. 4c i 4s w kinie "Atlantic"
 
W dniu 9 marca 2020 roku klasy 4c i 4s odwiedziły kino "Atlantic". Celem naszej wizyty było obejrzenie filmu dokumentalnego "Nasze miejsce na ziemi".
Film jest niesamowity, każdy powinien go obejrzeć. Tak rzadko zastanawiamy się skąd pochodzą owoce, warzywa, jaja, a także mięso, które spożywamy. Kupujemy, zjadamy i potem znowu wybieramy się na zakupy.
Film pięknie pokazuje jak dużo musimy nauczyć się jeszcze, aby zrozumieć otaczającą nas naturę i zależności w niej zachodzące. Ten film uświadamia, że jesteśmy częścią otaczającego nas świata i powinniśmy współistnieć z nim, wspierać go, a nie wciąż niszczyć swoimi codziennymi decyzjami. Łańcuch pokarmowy, krąg życia czy taniec współzależności – to właściwe określenia głównego przesłania filmu. Polecamy wszystkim, zarówno dzieciom jak i dorosłym.
Kl. 4s na dyskotece walentynkowej
 
Kolejna dyskoteka za nami!!! Super zabawa. Konkursy taneczne, poczęstunek i wiele innych atrakcji. Klasa 4s bawiła się świetnie. Dziękujemy
Zbiórka makulatury w kl. 4s

W dniu 30 stycznia 2020 roku klasa 4s uczestniczyła w zbiórce makulatury. Uczniowie przynieśli zeszyty, książki, czasopisma oraz kartony.

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie