Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca 2020 to ostatni dzień roku szkolnego 2019/2020. Dzisiaj uczniowie odbierają świadectwa i rozpoczynają zasłużone wakacje. Z powodu panującej w Polsce pandemii, uroczystość ta wygląda inaczej niż zwykle. Nie było tradycyjnego apelu na sali gimnastycznej, spotkań z wychowawcą w klasach oraz miłych i bezpośrednich podsumowań minionego roku. Wręczanie świadectw odbywało się w sposób rotacyjny na świeżym powietrzu, we wcześniej ustalonym miejscu. Poszczególne klas spotykały się z wychowawcami w niewielkich grupach, we właściwych odstępach czasowych zachowując przy tym odpowiedni i bezpieczny dystans pomiędzy innymi osobami.

Uczniowie kl. 1-7 i nauczyciele mają za sobą jeden z najtrudniejszych roków szkolnych. Dlatego też wszyscy zasłużyli na wymarzony odpoczynek.

Życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji, pełnych ciekawych przygód i nowych wyzwań. Do zobaczenia we wrześniu :-)

Pomysłowe śniadania - propozycje na dobry początek dnia od uczniów kl. 4s

Nie bez kozery śniadanie nazywa się najważniejszym posiłkiem dnia. Dobrze zbilansowane śniadanie daje nam siłę i energię na pierwszych kilka godzin codziennego funkcjonowania. Nie ważne czy rano wolisz zjeść owsiankę czy jajka. Ważne żeby śniadanie zjeść, zrobić to w spokoju, bez niepotrzebnego stresu i pośpiechu. Klasa 4s  podsuwa kilka propozycji na pyszne śniadania, które przygotujesz bez problemu.
Klasa 4s cały czas aktywna

Mimo niedogodności jakie są spowodowane COVID - 19 staramy się aktywnie spędzać czas: biegamy, gramy w piłkę, jeździmy na rowerze, gramy w tenisa stołowego i chętnie wykonujemy różne czynności domowe.
Życzenia od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego dla wszystkim uczniów z okazji Dnia Dziecka

Święta majowe

Z okazji majowych świąt przedstawiamy dwie prezentacje. Nie spędzimy ich tak, jak zazwyczaj, na wyjazdach lub spotkaniach ze znajomymi, więc może to tym bardziej okazja do dowiedzenia się, co tak naprawdę w tych dniach świętujemy,

1. Pierwsza prezentacja "Majowe święta" przeznaczona jest dla uczniów szkoły podstawowej. Zawiera przystępnie podane informacje na temat Święta Pracy, Dnia Flagi RP oraz Święta Konstytucji 3 Maja.
  2. Druga prezentacja przeznaczona jest dla nieco starszych uczniów. Poświęcona jest w całości Konstytucji 3 maja. Prezentacja zawiera informacje na temat tła historycznego, uchwalenia, autorów, obchodów i znaczenia.