foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Letni konkurs MUZYKĄ ŚWIAT MALOWANY

Chcesz stworzyć filmik do piosenki dla dzieci? Marzysz, by Twój teledysk promował rozwój muzyczny małych dzieci? A oprócz tego chcesz wygrać super nagrodę?  Nic prostszego! WEŹ udział w pierwszym takim konkursie organizowanym w naszej szkole! Stwórz film poklatkowy do autorskich  piosenek Barbary Jagodzińskiej – Habisiak.

Dla kogo?

Dla uczniów klas  6 i 7

Na czym polega?

Zrobić rysunkowy (tylko tą metodą) film poklatkowy do jednej, dwóch lub trzech  piosenek autorstwa Barbary Jagodzińskiej - Habisiak, autorki projektu MeloMaluchyMeloKoncerty obejmującego zajęcia muzyczne i koncerty dla najmłodszych dzieci z rodzicami, nauczycielką i organizatorem życia kulturalnego.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu "Warszawska Syrenka".

XVII edycja Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego

"MISTRZ KLAWIATURY" dla kl. 4-7

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV-VII naszej szkoły sprawnie posługujących się klawiaturą i myszką do wzięcia udziału w informatycznym konkursie "Mistrz klawiatury", którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 w Warszawie.

Konkurs ten składa się z II etapów: szkolnego i międzyszkolnego. Polega on na jak najszybszym przepisaniu tekstu (wybranego przez nauczyciela informatyki) z zachowaniem zasad edycji (robiąc przy tym jak najmniej błędów edycyjnych).

Etap I konkursu odbędzie się 5 lutego br., zaś II etap - 4 marca 2020 roku na 2 i 3 lekcji w SP Nr 14 w Warszawie.

Zgłoszenia osób chętnych przyjmowane są przez nauczycieli informatyki najpóźniej do 29 stycznia 2020 roku. Z każdej klasy może zgłosić się max. 3 osoby, które szybko piszą na klawiaturze.

Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie:

XIV edycja Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego "MAŁY INFORMATYK" dla kl. I-III

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III naszej szkoły do wzięcia udziału w informatycznym konkursie, który polega na samodzielnym wykonaniu podczas zajęć informatyki pracy plastycznej w edytorze grafiki MS Paint na temat "Świat bałwanków". Prace należy wykonać do 7 lutego 2020 roku.

Trzy najlepiej ocenione prace przejdą do II etapu tego konkursu.

Organizatorem tego konkursu jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 w Warszawie.

Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie konkursu.

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie