foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

XXI EDYCJA KONKURSU ALFIK HUMANISTYCZNY - WYNIKI

W dniu 13 grudnia 2017r. odbyła się w naszej szkole XXI edycja konkursu Alfik Humanistyczny, którego organizatorem jest w ramach programu edukacyjnego "Łowimy Talenty" Łowcy Talentów Jersz.

Test konkursowy, zgodnie z regulaminem konkursu, trwał 45 minut.

Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: sala nr 32 - p. Agnieszka Szulc, p.Anna Zembrzuska; sala nr 33 – p. Beata Obiedzińska-Pokorska, p. Katarzyna Daniłow; sala nr 34 – p. Bogumiła Okońska,  p. Małgorzata Oknińska-Witkowska.

Do konkursu zgłosiło się 90 uczniów, zaś przystąpiło 83.

Wyniki konkursu znajdują się tutaj.

Najwyższy wynik uzyskał Wojciech Sawicki z klasy Vc zajmując 4 miejsce w województwie mazowieckim i 5 miejsce w Polsce. Nagrodą jest  tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach z dopłatą 150 zł.

Serdecznie gratulujemy Wojtkowi i wszystkim wyróżnionym uczniom, życzymy dalszych sukcesów.

Dzielnicowy Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy dla klas trzecich

W dniu 10 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbył się I etap eliminacji szkolnych do Dzielnicowego Konkursu Ekologiczno – Przyrodniczego dla klas trzecich.

Do II etapu przeszli następujący uczniowie:

  1.   Lena Organek - 3a
  2.   Lena Kocińska - 3b
  3.   Iga Kocińska - 3b
  4.   Aleksandra Sadach - 3c
  5.   Gabriela Rudkowska - 3f
  6.   Lena Zawadzak - 3f
  7.   Natalia Lewandowska - 3f
  8.   Julia Cichal - 3f
  9.   Julia Mroczkowska - 3h
  10. Zuzanna Kuleta - 3h

II ETAP eliminacje międzyszkolne odbędzie się w SP4 im. Władysława Broniewskiego w dniu 16 marca 2018 r. (piątek), o godzinie 08:15.

Zakres wiedzy przyrodniczej obowiązujący podczas II etapu konkursu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki :) 
Koordynatorzy konkursu: p. Karolina Lechowska, p. Hanna Zawadzak

Szkolny etap XIV DZIELNICOWEJ OLIMPIADY POLONISTYCZNEJ
"Wszędzie tam, gdzie żyli ludzie, zawsze i w każdej okoliczności kwitły mity"

Dnia 10.01.2018r.  o godz. 11:00 odbył się etap szkolny XIV Dzielnicowej Olimpiady Polonistycznej pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas V-VII. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej  w Warszawie w ramach projektu "Studnie Przeszłości".

W naszej szkole do konkursu przystąpiło 8 uczniów z  klas 5:

  1. Sidorowicz Patryk – 5a
  2. Klocek Maciej – 5b
  3. Klepaczko Piotr – 5b
  4. Spytek Wiktoria – 5c
  5. Dolata Michał – 5c
  6. Czubkowski Konrad – 5a
  7. NgocAnh Phi – 5a
  8. Romualdo Mascarenhas Evan – 5b

Etap szkolny przeprowadziła Szkolna Komisja w składzie: p. Magdalena Wancerz, p. Beata Obiedzińska – Pokorska.

XVIII Konkurs Ortograficzny "Ortografia na medal" 2017/2018
pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Dnia 04.01.2018r.  o godz. 14:00 odbył się etap szkolny XVIII KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO "Ortografia na medal" 2017/2018 pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Konkurs stanowi kontynuację Międzydzielnicowych Konkursów Ortograficznych dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych organizowanych przez doradców metodycznych.

Do konkursu zgłosiło się 29 uczniów, przystąpiło 19 z  klas 4-5, zajmując miejsca w kolejności:

  • I miejsce: Ochmański Bogusław – 5c
  • II miejsce: Sidorowicz Patryk – 5a
  • III miejsce: Chu Aneta – 5bNowak Nela – 4f
  • IV miejsce: Nowak Nela – 4f
  • IV miejsce: Okrasa Maja – 5b
  • V miejsce: Czubkowski Konrad – 5a
  • V miejsce: Rak Stanisław – 5a
  • VI miejsce: Dolata Michał – 5c
  • VI miejsce: Mazurek Szymon – 4f
  • VII miejsce: Chmielecki Dominik – 4f
  • VIII miejsce: Zapalska Julia – 4j
  • IX miejsce: Sawicki Wojciech – 5c
  • X miejsce: Dębicka Amelia – 4e
  • X miejsce: Drab Weronika – 4i
  • XI miejsce: Maćkowska Karolina – 4f
  • XII miejsce: Spytek Jan – 4h
  • XII miejsce: Banasiak Bartosz – 4h
  • XIV miejsce: Szczypiński Adam – 4e
  • XV miejsce: Popielarz Zdzisław - 4h

Komisja konkursowa wyłoniła trzech laureatów etapu szkolnego, którzy w dniu 3 lutego (w sobotę) 2018 r. o godz.10.00 w Szkole Podstawowej nr 227 w  Warszawie wezmą udział w etapie dzielnicowym konkursu. Są to:

  1. Ochmański Bogusław – 5c
  2. Sidorowicz Patryk – 5a
  3. Chu Aneta – 5b

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie