foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

V edycja ogólnopolskiego internetowego konkursu MAKS MATEMATYCZNY - wyniki

Dnia 8 marca 2018 roku odbyła się V edycja ogólnopolskiego internetowego konkursu Maks Matematyczny. Zapraszam do zapoznania się z  wynikami konkursu.

Klasy II:

  • Mateusz Śmietanko z kl. 2a – wynik bardzo dobry -  2 miejsce w kraju, 1 miejsce w województwie
  • Oskar Olszówka z kl. 2d – wynik bardzo dobry - 3 miejsce w kraju, 2 miejsce w województwie
  • Antoni Domański kl. 2c - wynik bardzo dobry

Klasy III:

  • Sara Olszówka z kl.3b – wynik bardzo dobry
  • Wiktor Steffen z kl.3g – wynik dobry

Klasy IV:

  • Piotr Kisiel z kl. 4d – wynik bardzo dobry
  • Mateusz Sionek z kl. 4d – wynik bardzo dobry
  • Oskar Dąbrowski z kl. 4d – wynik bardzo dobry
  • Jakub Adamczuk z kl. 4g – wynik dobry

Klasy V:

  • Bartosz Krawczyk z kl. 5c – wynik dobry

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "Z ortografią za pan brat" - wyniki

Wyniki eliminacji etapu klasowego w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Z ortografią za pan brat" dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych m. st. Warszawy.

Klasa 3A:
1. Hejduk Alicja
2. Hulboj Jagoda
3. Szumilak Gabriel
4. Szyrkowiec Piotr

Klasa 3B:
1. Kowalski Igor
2. Dąbrowska Małgorzata
3. Olszówka Sara
4. Rudolf Wiktor
5. Tran Kuba

Klasa 3D:
1. Paluszkiewicz Agata 
2. Janusz Dominik
3. Janusz Patryk
4. Ochmański Maciej

Klasa 3E:
1. Murzyn Iga
2. Jaworski Hubert
3. Dymek Maja

Klasa 3F:
1. Okuła Adam
2. Lewandowska natalia
3. Płodzik Kinga

Klasa 3G:
1. Grochowska Amelia
2. Borecka Emilia
3. Wójcik Oliwia
4. Nabiałczyk Anna
5. Steffen Wiktor

Klasa 3H:
1. Gajos Hanna
2. Wyszecki Karol
3. Gregorek Bartłomiej

Eliminacje szkolne odbędą się 20.03.2018 roku.

Eliminacje wewnątrzszkolne 41 Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka" w roku szkolnym 2017/2018

W dniach 19 i 20 lutego w naszej szkole odbyły się eliminacje wewnątrzszkolne do 41 Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka".

Komisja w składzie (w dniu 19.02.2018r. - klasy 1-3): pani Karolina Lechowska, pan Paweł Żeromski, pani Beata Obiedzińska-Pokorska; w dniu 20.02.2018r – klasy 4-5: pani Katarzyna Daniłow, pani Karolina Lechowska, pani Beata Obiedzińska-Pokorska wyłoniła laureatów i przyznała wyróżnienia:

- w klasach 1:

  • I miejsce: Kamil Śliwa kl. 1f,
  • Wyróżnienia:  Amelia Żebrowska kl. 1e, Hanna Nowak kl. 1b,

- w klasach 2-3:

  • I miejsce: Małgorzata Dąbrowska  kl. 3b,
  • II miejsce:  Sara Olszówka kl. 3b,
  • III miejsca: Karolina Wypijewska kl. 3b, Julia Cichal kl. 3f,

- w klasach 4-5:

  • I miejsca: Mateusz Wiśniewski  kl. 5a, Jan Morawski kl. 5c,
  • II miejsca: Alicja Brzoskwinia kl. 4b,  Zuzanna Kot kl. 5a,
  • III miejsce: Julia Iwaszkiewicz kl. 4c,
  • Wyróżnienie: Vladimira Arustamowa kl. 5a.

Wyniki łączne od wszystkich członków jury znajdują się tutaj.

W eliminacjach dzielnicowych naszą szkołę będą reprezentowali:

Kamil Śliwa kl. 1f, Małgorzata Dąbrowska  kl. 3b, Sara Olszówka kl. 3b, Karolina Wypijewska kl. 3b, Julia Cichal kl. 3f, Mateusz Wiśniewski  kl. 5a, Jan Morawski kl. 5c, Alicja Brzoskwinia kl. 4b,  Zuzanna Kot kl. 5a, Julia Iwaszkiewicz kl. 4c.

W dniu 21 lutego w naszej szkole odbyły się eliminacje wewnątrzszkolne do 41 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” w grupach zerowych.
Komisja w składzie: pani Karolina Lechowska, pan Paweł Żeromski, pani Sylwia Jakubowska; wyłoniła laureatów:

  • I miejsce:   Konrad Polit kl. 0g,
  • II miejsce:  Pola Słupska kl. 0h,
  • III miejsce: Oliwia Bogusz kl. 0g.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Konsultacje przed etapem dzielnicowym z aktorką Teatru Współczesnego panią  Marią Mamoną, odbędą się  w dniu 1 marca 2018r. (czwartek) w DK Kolorowa ul. Sosnkowskiego 16 w godzinach 12:00-13:00.

Przesłuchania etapu dzielnicowego odbędą się w dniu 20 marca w Sali kameralnej O.K. Arsus  o godz. 13:00.

Konkurs czytelniczy dla klas trzecich "Z BAŚNIĄ PRZEZ ŚWIAT"

W dniu 15 lutego 2018 roku w naszej szkole odbył się I etap szkolny konkursu czytelniczego "Z baśnią przez świat".

Do II etapu przeszli następujący uczniowie:

  1.   Lena Organek – 3a
  2.   Karolina Zielińska – 3b
  3.   Karolina Wypijewska – 3b
  4.   Małgorzata Dąbrowska – 3b
  5.   Iga Kocińska – 3b
  6.   Lena Kocińska – 3b
  7.   Wojciech Perzyna – 3c
  8.   Paulina Pianka – 3f
  9.   Julia Ceckowska – 3f
  10. Leon Statuch – 3g

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Etap II – odbędzie się w SP 2 im. Jana Pawła II w dniu 24 kwietnia 2018, godz. 12.00

Do drugiego etapu dzieci przygotowują następujące baśnie Andersena: "Len", "Zupa z kołka", "Pastereczka i kominiarczyk", "Stokrotka", "Szczęśliwa rodzina", "Talizman".

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki :)

"MISTRZ SUDOKU" - wyniki II etapu

Dnia 12.02.2018 roku odbył się w naszej szkole II etap - wewnątrzszkolny konkursu "MISTRZ SUDOKU".
Do III etapu - międzyszkolnego, który odbędzie się 23.04.2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 4 w Warszawie ul. Walerego Sławka 9 przeszli następujący uczniowie:


Klasa I:

  • Marysia Borsuk - kl. 1F
  • Julia Wróbel - kl. 1G
  • Maja Skalicka - kl. 1F

Klasa II:

  • Mateusz Śmietanko - kl. 2A
  • Oskar Olszówka - kl. 2D
  • Igor Bogucki - kl. 2A

Klasa III:

  • Aleksandra Sadach - kl. 3C
  • Wiktoria Broshko - kl.  3D
  • Bartłomiej Gregorek - kl. 3H

W III etapie uczeń na swoim poziomie klasowym (klasa I, II, III) otrzymuje do rozwiązania łamigłówkę o poziomie trudności "trudne".
Czas trwania konkursu 25 minut.
Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki :) 
Koordynatorzy konkursu: p. Anna Zembrzuska, p. Karolina Lechowska

Szkoła Podstawowa Nr 382 w Warszawie