• 6B Świętym Mikołajem - zbiórka charytatywna dla fundacji Po Drugie

• Klasy 6B i 6E w Sulejówku

• Klasy 6B i 6E, 4 grudnia, udały się na warsztaty do Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Na zajęciach uczniowie poznali dawne zwyczaje świąteczne, a także dowiedzieli się, które z dawnych tradycji zachowały się po dziś dzień. Następnie dzieci samodzielnie wykonały stroiki świąteczne. Piękna zimowa aura w czasie spaceru do dworku "Milusin" pozwoliła poczuć prawdziwą atmosferę zbliżających się świąt.

• Wycieczka do Łodzi

• 25 października klasy 6E i 7S udały się na wycieczkę do Łodzi, której celem było poznanie mieszkających w Orientarium przedstawicieli fauny Azji Południowo-Wschodniej, a także zobaczenie Łodzi oczami poety Juliana Tuwima. Pobyt w Orientarium dostarczył wielu emocji i niezapomnianych wrażeń, szczególnie kąpiel słoni. Spacer ulicami Łodzi pozwolił przybliżyć uczniom wygląd i funkcjonowanie miasta z czasów rewolucji przemysłowej. Wycieczka była udana.