• Wycieczka Sekrety Radia z udziałem uczniów klas 4C i 4D

• Wycieczka Sekrety Radia zapoznała uczniów z historią Polskiego Radia oraz jego pracą w czasach współczesnych. Uczestnicy obserwowali realizację audycji na żywo w studiach Czwórki, Polskiego Radia Kierowców i Polskiego Radia Dzieciom, oraz odwiedzili studia nagraniowe, Studio Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana, Archiwum Polskiego Radia, newsroom oraz redakcję Portalu polskieradio.pl. Fajnie było poznać radio od tej drugiej strony.

• Spotkanie integracyjne klasy 4C w cukierni Sowa

• Spotkanie w cukierni Sowa miało na celu budowanie relacji, rozwijanie umiejętności społecznych i stwarzanie przyjaznej atmosfery w klasie. Integracja i pozytywne doświadczenia, mamy nadzieję, zaowocują stworzeniem świetnego zespołu.

• Klasa 4C i 4D z wizytą w Teatrze Capitol

• "Piotruś Pan" to niesamowita historia o chłopcu, który nie chciał dorosnąć wprowadzająca jednocześnie w świat magii. Żegluga przez głębokie morskie fale, lot przez Nibylandię, złoty pył, magia, piraci. Opowieść o radości, przygodach, snach i marzeniach. Tych i innych wrażeń doświadczyli uczniowie z klasy 4C oraz 4D podczas spektaklu w Teatrze Capitol.